Prázdninový kurz Centra znalostního managementu FEL ČVUT

ADD - analyze, design, develop!

Naučte se základy technologie Java Enterprise! Postárame se o to, aby jste během čtyř dnů kurzu ADD pochopili vše potřebné přímo na vývoji své první aplikace.

Co vás čeká?

  • Základní analýza pro vývoj programu přesně dle požadavků zákazníka
  • Tvorba prvotního návrhu aplikace
  • Čtyřdenní výuka technologie Java Enterprise s vynikajícím lektorem.
  • Vývoj své první fungující aplikace v Java Enterprise
  • Moře zkušeností pro své budoucí zaměstnavatele
  • Osvojíte si novou technologii.

Java Enterprise Edition

Za názvem Java Enterprise Edition (zkráceně Java EE nebo JEE) se skrývá moderní platforma na základu Java SE vyvinutá speciálně pro vývoj webových aplikací. Díky již hotovým komponentům je tedy pro zkušeného programátora možné napsat novou aplikaci za nesrovnatelně kratší dobu. Aplikace psané v Javě EE běží na webovém serveru a jsou ovládány přes jedno z mnoha API, která k tomuto účelu slouží. Po zvládnutí základů, které vám budou vysvětleny v našem kurzu, si můžete za použití platformy Java EE napsat svou první webovou aplikaci a po nějaké době můžete stejnou technologii díky flexibilitě a nadčasovosti Javy EE využít například pro vývoj celého bankovního systému.

Harmonogram

Účastníky čeká nabitý program pro tři dny. Ve dvou tracích zvládneme vyzkoušet si analýzu, návrh, implementaci, testování i akceptaci produktu. Nebude to procházka růžovým sadem, ale právě taková je praxe. Věříme, že výstupy budou stát za to!

Harmonogram připravujeme.

Víme, jak na to

Kurz ADD se koná letos už potřetí. Jak to na minulých ADDech vypadalo, vám napoví galerie fotografií na Facebooku, nebo se můžete podívat na videoreporty na našem YouTube.

Využijte prázdniny naplno

Načerpejte zkušenosti a vědomosti, seznamte se, obohaťte svůj životopis...zkrátka - pojďte na ADD! Počet míst na kurzu je omezen.

Přihlásit se

Některé služby tohoto webu využívají kvůli zjišťování návštěvnosti soubory cookie. Pokud Vám to vadí, můžete to odmítnout.

Top