Prázdninový kurz Centra znalostního managementu FEL ČVUT

ADD - analyze, design, develop!

5 dní. Pět fází vývoje projektu. Projděte je všechny a vyzkoušejte, jak skutečně probíhá vývoj aplikace od tvorby zadání až po akceptaci a předání.

Co vás čeká?

  • Během pěti dnů se seznámíte se všemi etapami vývoje IT produktu: na praktickém příkladu si vyzkoušíte analýzu, návrh, implementaci, testování i akceptaci finálního produktu.
  • Zvolíte si cestu, která vás baví – můžete se na týden stát analytikem nebo vývojářem.
  • Naučíte se, jak komunikovat se zadavatelem ze světa byznysu.
  • Navrhnete řešení praktického problému.
  • Pochopíte, jak fungují jednotlivé role v týmu, jaké problémy řeší a jak probíhá jejich spolupráce.
  • Osvojíte si novou technologii.
  • Absolvujete přednášky a workshopy od odborníků z průmyslu.
  • Vzděláváním a prací to nekončí. Najdeme si čas třeba i na bowling a další aktivity.

V týmu má každý svoje místo.

Projekt je vždy týmová spolupráce a každý z členů týmu do něj přináší jiný pohled a schopnosti. Tak tomu bude i na našem kurzu. Vynikejte v tom, co vás baví - vyberte si roli analytika, nebo vývojáře! Program akce bude pro každou z rolí "ušitý na míru".

Analytik

Dáte projektu duši a dohlédnete na jeho realizaci.

Kvalitu IT produktu neurčuje pouze efektivita použitých algoritmů a čistota kódu. Pokud aplikace nesplňuje požadavky zákazníků a nereaguje na potřeby uživatelů, úsilí programátorů může přijít vniveč. Naučte se jako IT analytik komunikovat se zákazníky, navrhovat užitečné funkcionality, dohlížet na vývoj a následně odprezentovat výsledek tak, aby si ho zákazník zamiloval.

Vývojář

Osvojíte si technologii a dodáte funkční řešení.

Vžijte se do role Java EE vývojáře a ovládněte žádanou technologii. Přijměte výzvu dodat reálné řešení podle požadavků businessu - během jednoho týdne si projdete úvodním školením, návrhem a implementací, prací v týmu a přípravou hotového produktu k nasazení.

Předpokládá se základní znalost programování a jazyka Java (SE).

Víme, jak na to.

Navazujeme na první ročník kurzu ADD, který se konal v minulém roce. Podívejte se na náš Facebook nebo YouTube, jak se akce účastníkům libila.

Využijte prázdniny naplno

Načerpejte zkušenosti a vědomosti, seznamte se, obohaťte svůj životopis...zkrátka - pojďte na ADD! Počet míst na kurzu je omezen.

Přihlásit se

Chcete být v obraze? Pošlete nám svůj e-mail, anebo sledujte náš Facebook, kde také rádi zodpovíme vaše dotazy!

Některé služby tohoto webu využívají kvůli zjišťování návštěvnosti soubory cookie. Pokud Vám to vadí, můžete to odmítnout.

Top