Stáže

Pracujte na projektech, se kterými se denně setkáváte při svém studiu. Pomozte nám zlepšovat školní systémy, získejte nové zkušenosti a nastartujte svoji kariéru na našem stážovém programu!

Volné stážové pozice

Analytik/analytička

Fungující aplikace se neobejde bez pečlivé analýzy.

Na pozici analytika tě nečeká nekonečné sezení nad chybou v kódu. Jako analytik uplatníš své komunikační schopnosti při komunikaci se zákazníkem, a na základě jeho požadavků pak navrhneš IT systém/aplikaci. Cíl je jasný: produkt si musí zamilovat jak zadavatel, tak uživatelé. Co na takovou pozici potřebuješ?

  • Kreativní mysl. Protože ke splnění všech požadavků zákazníka je občas třeba hodně kreativity.
  • Pečlivost. Vývojáři i zákazník docení promyšlenost zadání v každém detailu.
  • Komunikativnost a motivace se neustále zlepšovat.

Programátor / programátorka

Každé zadání vyžaduje precizní implementaci.

Jako vývojář/ka se už nemusíš se zákazníkem diskutovat každou funkci, teď jde o dobrý kód. Vezmi do svých rukou hotové zadání a najdi nejefektivnější řešení pro každý požadavek. A co jako vývojář potřebuješ?

  • Znalost algoritmizace.
  • Základy práce s databázemi.
  • Motivaci k seberozvoji.

Volba jazyka je na tobě:

Java

Jako Javista se u nás můžeš vyvíjet webové aplikace jako třeba FELSight, nebo pracovat na jejich integraci s dalšími systémy (KOSapi,..). Základní znalost jazyků Java, JavaScript a SQL je podmínkou, zbytek tě doučíme my.

BPM

Optimalizace podnikových procesů je pro každou úspěšnou společnost klíčová. Staň se BPM developerem pro CZM a získej zkušenosti s elektronizací procesů velkých hráčů na trhu. Stačí základní znalosti algoritmizace a práce s databází.

PHP

Pokud se chceš podílet na vývoji fakultních aplikací jako je Moodle nebo CourseWare, přidej se do týmu PHP vývojářů. Požadujeme dobrou znalost PHP a základní znalosti OOP, HTML, CSS3 a SQL.

Junior / expert

Práce by člověka měla bavit. Pomůžeme vám takovou najít.

Ještě nemáš jasno, čemu se chceš v práci věnovat? Nebo naopak už jasně víš, jaké jsou tvoje silné stránky, a hledáš, kde je uplatnit? Napiš. Díky tomu, že jsme přímou součástí FEL, můžeme najít vhodný projekt a pozici přímo tobě na míru - třeba v oblasti IoT, data science a mnoha dalších.

Jak k nám?

Zaujala vás nějaká z pozic? Napište nám o tom v mailu a přiložte své CV. Pokud máte nějaký dotaz, rádi ho zodpovíme na mailu, Facebooku, anebo klidně osobně - můžete se za námi zastavit v naší kanceláři na FELu v Dejvicích a zeptat se přímo stážistů, jak to v CZM chodí.

zoubeluk@fel.cvut.cz
T2:C2-85

Proč jít k nám na stáž?

Skloubit odbornou praxi se studiem je většinou velmi náročné. Studenti vyžadují velkou flexibilitu jak z pohledu časového vytížení, tak především v rozmanitosti pracovní náplně. Díky tomu, že je naše centrum přímou součástí ČVUT, velmi dobře rozumíme požadavkům a nárokům kladeným na studenty ze strany univerzity. Vzájemnou spolupráci tak dokážeme nastavit k oboustrané spokojenosti, aniž by došlo k narušení studia nebo realizovaných projektů.

Prostředí ČVUT

Jsme součástí Fakulty elektrotechnické na ČVUT a naše pracoviště se nachází přímo v budově FEL v kampusu v Dejvicích.

Časová flexibilita

Studentům poskytujeme maximální možnou volnost v nastavení pracovní doby a místa výkonu práce. Respektujeme změny časové náročnosti studia v průběhu semestru a úspěšné vzdělání stavíme vždy na první místo.

Zkušenosti a osobní rozvoj

Studentům umožňujeme vyzkoušet si širokou paletu projektů a orientovat se především na činnosti, ve kterých se sami cítí nejsilnější.

Perspektiva

Spolupracujeme s IBM a řadou dalších průmyslových partnerů, díky kterým jsme schopni studentům nabídnout zajímavou perspektivu rozvoje i náplň projektů.

Kolektiv studentů

Stážisté CZM jsou téměř výhradně studenti ČVUT a utváří tak přátelský kolektiv, který sdílí mnohem víc než jen práci na projektech.

Finanční ohodnocení

Vážíme si času a energie, které studenti do realizace projektů centra investují, a ohodnocujeme je finanční odměnou ve formě účelového stipendia.

Práce, která vás bude bavit

Fakultní projekty

Spolupodílíme se na rozvoji IT infrastruktury a optimalizaci řízení FEL ČVUT s přesahem do celouniverzitních projektů. Náplň našich projektů nejčastěji zahrnuje analýzy informačních systémů, návrh a vývoj aplikací a mapování a optimalizaci procesů. Studenti se v rámci práce na projektech podílejí na všech jejich částech - od konzultací, přes rešerše a analýzy až po návrh, vývoj a samotné řízení projektů.

Externí projekty

Mimofakultní projekty představují pro většinu stážistů možnou perspektivu jejich osobního rozvoje. Ve spolupráci s rektorátem a našimi externími partnery se zapojují do rozsáhlých projektů napříč celým ČVUT, v bankovním sektoru, ve státní správě, výzkumných centrech či také v partnerských univerzitách. Na těchto projektech obvykle pracují studenti, kteří již získali základní zkušenosti na interních projektech, a jsou tak připravení na náročné prostředí externích zákazníků.

Zajímají vás konkrétní projekty, do kterých se v rámci stáže v našem centru můžete zapojit? Nahlédněte "pod pokličku" a prolistujte aktuální projekty, na kterých pracujeme.
Aktuální projekty

Reference

Staňte se naší součástí

Od vzniku centra v roce 2008 se do stáže zapojilo již více než 90 studentů a mnoho z nich se k nám i po letech vrací sdílet s námi své zkušenosti a zážitky z komerčního světa. A není se čemu divit. Jednou z největších výhod stáže v CZM je bezesportu studentský kolektiv. Můžeme hrdě prohlásit, že v naší open-space kanceláři to žije a nechybí dobrá atmoaféra (a kávovar).

Jak to u nás vypadá, to zjistíte třeba na našem Instagramu. Nebo se prostě přijďte podívat.

Kolektiv
Kolektiv
Kolektiv

Některé služby tohoto webu využívají kvůli zjišťování návštěvnosti soubory cookie. Pokud Vám to vadí, můžete to odmítnout.

Top