Stáže

Pracujte na projektech, se kterými se denně setkáváte při svém studiu. Pomozte nám zlepšovat školní systémy, získejte nové zkušenosti a nastartujte svoji kariéru na našem stážovém programu!

Volné stážové pozice

Neustále se rozrůstáme a hodí se nám každá posila, která má chuť posouvat dál své zkušenosti, úroveň našeho centra i služeb, které poskytujeme. Přidáte se k nám?

Java developer/ka

Náplň práce

Návrh a implementace (backend i frontend) webových aplikací v jazyce Java, integrace s dalšími systémy (KOSapi, UsermapApi,...). Spolupráce v týmu a koordinace s project managerem.

Co požadujeme?

 • Základní znalost jazyků Java, JavaScript a SQL
 • Znalost principů OOP a jazyků HTML a CSS
 • Zodpovědnost a pečlivost

V případě zájmu kontaktujte Jana Zídka / zidekja2@fel.cvut.cz

Analytik/čka a konzultant/ka

Náplň práce

Analýza a mapování procesů, konzultace s odpovědnými pracovníky, odborné rešerše a vypracování návrhu IT řešení, komunikaci a prezentaci výstupů projektů s vedoucími pracovníky a vypracování projektových dokumentací.

Co požadujeme?

 • Proaktivní přístup v komunikaci
 • Zodpovědnost a pečlivost
 • Samostatnost a sebeorganizaci
 • Motivaci k seberozvoji

V případě zájmu kontaktujte Lukáše Zoubka / zoubeluk@fel.cvut.cz

BPM developer/ka

Náplň práce

Návrh a vývoj (backend i frontend) procesních aplikací, modelování business objektů z dané domény, návrh perzistentního úložiště, integrace s dalšími systémy (např. databáze, KOS,..). Spolupráce s analytikem na konečné verzi specifikace a prezentace u klienta.

Co požadujeme?

 • Základní znalost programování a práce s databází
 • Zodpovědnost a pečlivost
 • Smysl pro týmovou spolupráci
 • Úspěšné absolvování 1. ročníku bakalářského studia

V případě zájmu kontaktujte Tomáše Malinkoviče / tomas.malinkovic@fel.cvut.cz

PHP developer/ka

Náplň práce

Implementace (převážně backend) webových aplikací v jazyce PHP, správa již existujících systémů (Moodle) a jejich zlepšování. Integrace s jinými doménami (KOS, USERMAP). Úzká spolupráce s týmem analytiků.

Co požadujeme?

 • Dobrá znalost PHP
 • Základní znalost HTML5, CSS3 (Bootstrap), Javascript, SQL
 • Znalost principů OOP
 • Zodpovědnost a pečlivost

V případě zájmu kontaktujte Lukáše Zoubka / zoubeluk@fel.cvut.cz

Nenašli jste v seznamu pozici, která by vás zaujala nebo si ještě nejste jistí, čemu byste se chtěli v kariéře věnovat? Dejte vědět Lukášovi Zoubkovi (zoubeluk@fel.cvut.cz), sejdeme se a společně něco vymyslíme.

Proč jít k nám na stáž?

Skloubit odbornou praxi se studiem je většinou velmi náročné. Studenti vyžadují velkou flexibilitu jak z pohledu časového vytížení, tak především v rozmanitosti pracovní náplně. Díky tomu, že je naše centrum přímou součástí ČVUT, velmi dobře rozumíme požadavkům a nárokům kladeným na studenty ze strany univerzity. Vzájemnou spolupráci tak dokážeme nastavit k oboustrané spokojenosti, aniž by došlo k narušení studia nebo realizovaných projektů.

Prostředí ČVUT

Jsme součástí Fakulty elektrotechnické na ČVUT a naše pracoviště se nachází přímo v budově FEL v kampusu v Dejvicích.

Časová flexibilita

Studentům poskytujeme maximální možnou volnost v nastavení pracovní doby a místa výkonu práce. Respektujeme změny časové náročnosti studia v průběhu semestru a úspěšné vzdělání stavíme vždy na první místo.

Zkušenosti a osobní rozvoj

Studentům umožňujeme vyzkoušet si širokou paletu projektů a orientovat se především na činnosti, ve kterých se sami cítí nejsilnější.

Perspektiva

Spolupracujeme s IBM a řadou dalších průmyslových partnerů, díky kterým jsme schopni studentům nabídnout zajímavou perspektivu rozvoje i náplň projektů.

Kolektiv studentů

Stážisté CZM jsou téměř výhradně studenti ČVUT a utváří tak přátelský kolektiv, který sdílí mnohem víc než jen práci na projektech.

Finanční ohodnocení

Vážíme si času a energie, které studenti do realizace projektů centra investují, a ohodnocujeme je finanční odměnou ve formě účelového stipendia.

Práce, která vás bude bavit

Fakultní projekty

Spolupodílíme se na rozvoji IT infrastruktury a optimalizaci řízení FEL ČVUT s přesahem do celouniverzitních projektů. Náplň našich projektů nejčastěji zahrnuje analýzy informačních systémů, návrh a vývoj aplikací a mapování a optimalizaci procesů. Studenti se v rámci práce na projektech podílejí na všech jejich částech - od konzultací, přes rešerše a analýzy až po návrh, vývoj a samotné řízení projektů.

Externí projekty

Mimofakultní projekty představují pro většinu stážistů možnou perspektivu jejich osobního rozvoje. Ve spolupráci s rektorátem a našimi externími partnery se zapojují do rozsáhlých projektů napříč celým ČVUT, v bankovním sektoru, ve státní správě, výzkumných centrech či také v partnerských univerzitách. Na těchto projektech obvykle pracují studenti, kteří již získali základní zkušenosti na interních projektech, a jsou tak připravení na náročné prostředí externích zákazníků.

Zajímají vás konkrétní projekty, do kterých se v rámci stáže v našem centru můžete zapojit? Nahlédněte "pod pokličku" a prolistujte aktuální projekty, na kterých pracujeme.
Aktuální projekty

Reference

Staňte se naší součástí

Od vzniku centra v roce 2008 se do stáže zapojilo již více než 70 studentů. Mnoho z nich se k nám i po letech vrací sdílet s námi a dalšími studenty své zkušenosti a zážitky z komerčního světa. Každý takový příběh nás přitom posouvá dál za naším posláním propojovat studenty s reálnou praxí a přispívat ke zvýšení prestiže naší fakulty a celého ČVUT. Každý student může zažít podobný příběh s námi. Pokud vás tedy naše stáž zaujala, neváhejte a oslovte nás.

Jak to u nás vypadá, to zjistíte třeba na našem Instagramu. Nebo se prostě přijďte podívat.

Kolektiv
Kolektiv
Kolektiv

Některé služby tohoto webu využívají kvůli zjišťování návštěvnosti soubory cookie. Pokud Vám to vadí, můžete to odmítnout.

Top