Stáže

Pracujte na projektech, se kterými se denně setkáváte při svém studiu. Pomozte nám zlepšovat školní systémy, získejte nové zkušenosti a nastartujte svoji kariéru na našem stážovém programu!

PHP developer Java developer BPM developer Analytik

Proč jít k nám na stáž?

Skloubit odbornou praxi se studiem je většinou velmi náročné. Studenti vyžadují velkou flexibilitu jak z pohledu časového vytížení, tak především v rozmanitosti pracovní náplně. Díky tomu, že je naše centrum přímou součástí ČVUT, velmi dobře rozumíme požadavkům a nárokům kladeným na studenty ze strany univerzity. Vzájemnou spolupráci tak dokážeme nastavit k oboustrané spokojenosti, aniž by došlo k narušení studia nebo realizovaných projektů.

Prostředí ČVUT

Jsme součástí Fakulty elektrotechnické na ČVUT a naše pracoviště se nachází přímo v budově FEL v kampusu v Dejvicích.

Časová flexibilita

Studentům poskytujeme maximální možnou volnost v nastavení pracovní doby a místa výkonu práce. Respektujeme změny časové náročnosti studia v průběhu semestru a úspěšné vzdělání stavíme vždy na první místo.

Zkušenosti a osobní rozvoj

Studentům umožňujeme vyzkoušet si širokou paletu projektů a orientovat se především na činnosti, ve kterých se sami cítí nejsilnější.

Perspektiva

Spolupracujeme s IBM a řadou dalších průmyslových partnerů, díky kterým jsme schopni studentům nabídnout zajímavou perspektivu rozvoje i náplň projektů.

Kolektiv studentů

Stážisté CZM jsou téměř výhradně studenti ČVUT a utváří tak přátelský kolektiv, který sdílí mnohem víc než jen práci na projektech.

Finanční ohodnocení

Vážíme si času a energie, které studenti do realizace projektů centra investují, a ohodnocujeme je finanční odměnou ve formě účelového stipendia.

Práce, která vás bude bavit

Fakultní projekty

Spolupodílíme se na rozvoji IT infrastruktury a optimalizaci řízení FEL ČVUT s přesahem do celouniverzitních projektů. Náplň našich projektů nejčastěji zahrnuje analýzy informačních systémů, návrh a vývoj aplikací a mapování a optimalizaci procesů. Studenti se v rámci práce na projektech podílejí na všech jejich částech - od konzultací, přes rešerše a analýzy až po návrh, vývoj a samotné řízení projektů.

Externí projekty

Mimofakultní projekty představují pro většinu stážistů možnou perspektivu jejich osobního rozvoje. Ve spolupráci s rektorátem a našimi externími partnery se zapojují do rozsáhlých projektů napříč celým ČVUT, v bankovním sektoru, ve státní správě, výzkumných centrech či také v partnerských univerzitách. Na těchto projektech obvykle pracují studenti, kteří již získali základní zkušenosti na interních projektech, a jsou tak připravení na náročné prostředí externích zákazníků.

Volné stážové pozice

Analytik/čka a konzultant/ka

Náplň práce

Analýza a mapování procesů, konzultace s odpovědnými pracovníky, odborné rešerše a vypracování návrhu IT řešení, komunikaci a prezentaci výstupů projektů s vedoucími pracovníky a vypracování projektových dokumentací.

Co požadujeme?

 • Proaktivní přístup v komunikaci
 • Zodpovědnost a pečlivost
 • Samostatnost a sebeorganizaci
 • Motivaci k seberozvoji

V případě zájmu kontaktujte Lukáše Zoubka / zoubeluk@fel.cvut.cz

Java developer/ka

Náplň práce

Návrh a implementace (backend i frontend) webových aplikací v jazyce Java, integrace s dalšími systémy (KOSapi, UsermapApi,...). Spolupráce v týmu a koordinace s project managerem.

Co požadujeme?

 • Základní znalost jazyků Java, JavaScript a SQL
 • Znalost principů OOP a jazyků HTML a CSS
 • Zodpovědnost a pečlivost

V případě zájmu kontaktujte Jana Zídka / zidekja2@fel.cvut.cz

BPM developer/ka

Náplň práce

Návrh a vývoj (backend i frontend) procesních aplikací, modelování business objektů z dané domény, návrh perzistentního úložiště, integrace s dalšími systémy (např. databáze, KOS,..). Spolupráce s analytikem na konečné verzi specifikace a prezentace u klienta.

Co požadujeme?

 • Základní znalost programování a práce s databází
 • Zodpovědnost a pečlivost
 • Smysl pro týmovou spolupráci
 • Úspěšné absolvování 1. ročníku bakalářského studia

V případě zájmu kontaktujte Tomáše Malinkoviče / malinto1@fit.cvut.cz

PHP developer/ka

Náplň práce

Implementace (převážně backend) webových aplikací v jazyce PHP, správa již existujících systémů (Moodle) a jejich zlepšování. Integrace s jinými doménami (KOS, USERMAP). Úzká spolupráce s týmem analytiků.

Co požadujeme?

 • Dobrá znalost PHP
 • Základní znalost HTML5, CSS3 (Bootstrap), Javascript, SQL
 • Znalost principů OOP
 • Zodpovědnost a pečlivost

V případě zájmu kontaktujte Lukáše Zoubka / zoubeluk@fel.cvut.cz

Reference

Staňte se naší součástí

Od vzniku centra v roce 2008 se do stáže zapojilo již více než 70 studentů. Mnoho z nich se k nám i po letech vrací sdílet s námi a dalšími studenty své zkušenosti a zážitky z komerčního světa. Každý takový příběh nás přitom posouvá dál za naším posláním propojovat studenty s reálnou praxí a přispívat ke zvýšení prestiže naší fakulty a celého ČVUT. Každý student může zažít podobný příběh s námi. Pokud vás tedy naše stáž zaujala, neváhejte a oslovte nás!

Kolektiv
Kolektiv
Kolektiv

Některé služby tohoto webu využívají kvůli zjišťování návštěvnosti soubory cookie. Pokud Vám to vadí, můžete to odmítnout.

Top