Spojujeme výuku s praxí.

Jsme Centrum znalostního managementu FEL ČVUT.Výuka

Jsme univerzitní centrum a naším posláním je především předávat znalosti a zkušenosti nadaným studentům, kteří chtějí prohloubit své znalosti technologií o perspektivu projektového řízení a byznys pohled.

Námi vyučované a garantované předměty orientujeme na technologie a postupy z oblasti byznys informatiky a softwarového inženýrství.

Projekty

Naše znalosti a dovednosti prakticky aplikujeme prostřednictvím rozmanitých projektů v prostředí ČVUT, výzkumných center, jiných univerzit a průmyslových partnerů. Zabýváme se analýzou a návrhem technologických řešení, mapováním a optimalizací procesů, elektronizací procesů, školením a implementací informačních systémů a jejich zasazení do procesů organizace. Nově se také naše pole působnosti rozšiřuje o spolupráci se špičkovými firmami na projektech oblasti IoT a big data.
Do realizace zapojujeme prostřednictvím stážového programu CZM prvotřídní studenty a absolventy ČVUT. Více o projektech

Projekty CZM

Spojte se s námi

Pro studenty

Získejte nové znalosti a zkušenosti. Buďte o krok napřed, zapojte se do našeho kolektivu stážistů a účastněte se reálných projektů přímo na půdě ČVUT. Naše dveře jsou vždy otevřené.

Stáž v CZM

Pro partnery

Spolupracujte s námi na výuce, projektech nebo ve výzkumu a získejte silného a spolehlivého partnera. Rádi se zapojíme do zajímavých projektů a vždy usilujeme o spolupráci, která je oboustranně přínosná.

Služby

Některé služby tohoto webu využívají kvůli zjišťování návštěvnosti soubory cookie. Pokud Vám to vadí, můžete to odmítnout.

Top